Vlog. Provocare Smiley.

Școala de reporteri – provocare Smiley

Denisa, Alexandra, Amalia, Răzvan și Bianca. Ei reprezintă o mică parte din gașca de reporteri SDG, care au creat materiale audio, video, text și evenimente prin care au promovat Obiectivele Globale. Pentru că Smiley Andrei Tiberiu Maria reprezintă modelul lor, reporterii noștri au creat o provocare pentru acesta. #ȘcoaladeReporteriSDG

Publicată de Fundatia Progress pe Joi, 27 iunie 2019
Denisa, Alexandra, Amalia, Răzvan și Bianca. Ei reprezintă o mică parte din gașca de reporteri SDG, care au creat materiale audio, video, text și evenimente prin care au promovat Obiectivele Globale. 
Pentru că Smiley Andrei Tiberiu Maria reprezintă modelul lor, reporterii noștri au creat o provocare pentru acesta. 
#ȘcoaladeReporteriSDG
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *