Școala de reporteri – Neamț

Suntem la Piatra Neamț! 13 reporteri se pregătesc de zor pentru o nouă experiență: Școala de reporteri SDG. Aceștia au învățat despre cum să realizeze un podcast, video, articol, dar și despre ce sunt Obiectivele Globale și care este importanța acestora pentru generația lor. 
De săptămâna viitoare vin și provocările! 

#ȘcoaladeReporteri

Școala de reporteri SDG – Piatra Neamț

Suntem la Piatra Neamț! 13 reporteri se pregătesc de zor pentru o nouă experiență: Școala de reporteri SDG. Aceștia au învățat despre cum să realizeze un podcast, video, articol, dar și despre ce sunt Obiectivele Globale și care este importanța acestora pentru generația lor. De săptămâna viitoare vin și provocările! #ȘcoaladeReporteri

Publicată de Fundatia Progress pe Duminică, 7 aprilie 2019

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *